Lithuania United Kingdom Russian

Svečių namai ar viešbutis..?

Svečių namai – tradiciškai nedidelė, privati sodyba, kurioje kambarių nuomos kainos atitinka to laikotarpio paklausą bei pasiūlą. Svečių namai taip pat turi mažiau kambarių nei viešbutis, paprastai nuo 4 iki 10 kambarių, todėl privatumas didesnis nei apsigyvenus viešbutyje.

guest house

Viešbutis yra didesnės apimties pagal kambarių skaičių ir žmonių apgyvendinimą įstaiga, dažniausiai ne vieno žmogaus nuosavybė. Taip pat gali būti viešbučių, kurie veikia po vienu prekės ženklu, toks reiškinys retas tarp svečių namų.

hotel

Svečių namai gali būti vadinami “Nakvynė ir pusryčiai” arba “B & B” ir paprastai siūlo daugiau asmeninį poilsį nei viešbutis, kadangi čia ilsisi mažesnis žmonių skaičius. Viešbutyje jūs būsite tiesiog kitas svečias, na o svečių namuose jausitės kaip atvykę pailsėti į svečius 🙂

house

Svečių namuose galite tikėtis patenkinti konkrečius savo poreikius, nes jie yra lankstesnis nei viešbutis. Kartais svečių namuose rasite ir konferencijų salę, ar galimybę surengti nedidelę šventę savo kompanijai ar vestuvėms.

Calendar is loading...