Lithuania United Kingdom Russian

Poilsis rudenį..

Dalyvaukite šokių veikloje, nesvarbu kokio pobūdžio tai būtų šokiai – puikiai praleisite artėjančio rudens vakarus.

ruduo

Pasivažinėkite kalnų dviračiais. Kalnų dviračiai tinkami važinėjimui beveik bet kuriuo metų laiku. Tačiau rudenį įvairiaspalvė gamta ypatingai lepina kelionės metu.

rufd

Rudens sezonas reiškia vieną dalyką – moliūgų sezonas! Restoranai, kavinės, maisto parduotuvės ir daugelis kitų vietų visame mieste pradeda pardavinėti maisto produktus pagamintus iš moliūgo. Patys su šeima iš moliūgo galite pasigaminti žibintus, o sėklų neišmeskite ir būtinai paskrudinkite 🙂

ruo

Laužas. Trumpesnių dienų ir vėsesnių oru palydovas. Grilis lauke šiuo metų laiku puiki alternatyva vakarienei namuose.

rudd

Kelionės po kalnus. Vienas iš geriausių metų laikų kalnų poilsiui – ruduo. Vėsesnis oras taip pat reiškia mažiau uodų bei vabzdžių zirziančių aplink jus.

Fotografuokite. Rudenį apstu dalykų, kuriuos galite užfiksuoti savo fotoaparatu! Gamta nepagailės spalvų ir idėjų.

ruduoo

Išbandykite kempingą. Mažiau vabzdžių, mažiau žmonių aplink jus. Tik nepamirškite šiltesnės aprangos ir neabejotinai jausitės patogiai.

Aplankykite sodą. Ruduo obuolių derliaus metas. Tik pagalvokite kiek gėrybių galėsite pasigaminti iš šio nuostabaus vaisiaus – švieži, kepti, pyrage, kompote.. išspausite sultis ar pasigaminsite obuolių sūrį.

ruoo

Žaiskite futbolą. Su draugais, ar šeima savaitgalį puikiai praleisite laiką ir pasikrausite energijos darbingai savaitei.

Calendar is loading...