Lithuania United Kingdom Russian

Poilsis be streso? Štai 5 patarimai kaip tai padaryti:

Neperspauskite. Jeigu jums pažįstama situacija, kai ilgai lauktas ir planuotas penktadienio vakaras pasirodo ne toks ypatingas kokio tikėjotės, žinote ką tai reiškia. Kai jūsų atostogų laikas ribotas, o darbų daug, artėjanti kelionė greitai gali tapti vieninteliu tą mėnesį džiuginančiu įvykiu. Galvokite apie atostogas, kaip apie pirmadienio vakarą, kuris netikėtai tapo jūsų mėnesio akcentu. Geriausi kelionių prisiminimai yra tie, kurie netikėtai kyla iš gero pokalbio, skanių pietų ar aplink esančių žmonių.

images

Laikykitės lankstaus maršruto. Planuojant atostogas, keletą dienų skirkite tam tikrai veiklai, pramogoms, lankytinoms vietoms, kelias kitas dienas palikite laisvas. Kai jūsų dienotvarkė lanksti, jums nereikia skubėti visko įvykdyti kelionės metu, galite pasimėgauti laisvu laiku, nepriklausomai nuo to kur esate – papludimyje, miesto centre ar jaukioje kavinukėje.

Nustatykite kolektyvinį kelionės tikslą. Keliaujant su grupe žmonių sunku įgyvendinti visų norus. Kai planuojate savo atostogas su kitais žmonėmis, aptarkite su savo grupe būsimos kelionės tikslus – atsipalaidavimas, nuotykiai, romantika ar šventė? Tokiu būdu išvengsite nepatogių momentų, kai išsiskiria žmonių lūkesčiai.

Atlikite paiešką iš anksto. Peržvelkite viską nu viešojo transporto, restoranų, reikalavimų vizoms.. Kuo daugiau žinosite prieš išvykdami tuo geriau.

Imkite lengvą lagaminą. Mes visi jaučiamės kalti, kai susipakuojame didžiulį kiekį daiktų. Imkite lengvą rankinį bagažą. Geriau mažiau daiktų, bet patogi kelionė, nei didžiulis lagaminas ir nuovargis.. stress-free-vacation-bed

Calendar is loading...