Lithuania United Kingdom Russian

Patarimai keliaujant su šuniu

http://www.lifelearn-cliented.com/cms/resources/body/4862/air_and_car_travel_in_dogs__behavior_and_training_3.jpg

Niekada nepalikite savo šuns vieno automobilyje: šunys kankinasi ir gali net numirti, palikti viduje stovinčio automobilio, kai aplinkos oras labai šiltas. Automobilio viduje temperatūra kyla labai greitai, o gyvūnai šilumos smūgį gauna vos per 15 minučių.

Norėdami apsaugoti savo augintinį nuo pykinimo ir vėmimo kelionės metu, šerkite juos kelias valandas iki išvykimo. Artėjant išvykimui neužsiiminėkite fizine veikla su šunimi, kad kelionės metu jūsų augintinis nebūtų ištroškęs.

 http://files.brightside.me/files/news/part_1/18805/324755-R3L8T8D-800-4.jpg

Neneškite savo augintinio ant lovelių iš kelioninio vagonėlio. Jos dažniausiai metalinės, o metalas greit įkaiista nuo karščio ir jūsų šuo gali nudegti nuo karšto metalo bei iššokti ir atsidurti gatvėje

Su savimi turėkite vandens ir ledo gabalėlių konteineriuose poilsio stotelėms. Neišsiliejantys kelioniniai dubenys yra prieinami augintinių reikmenų parduotuvėse ir internete.

http://blog.bt-store.com/wp-content/uploads/2011/03/dog-travel-bowl-aquafur.jpg

Pasikonsultuokite su savo augintinio gydytoju prieš kelionę, jei jūsų šuo turi polinkį negaluoti automobilyje. Taip pat galite išbandyti imbiero kapsules.

Pasinaudokite šunų saugos diržu, kurį galite gauti specializuotose parduotuvėse ar interneto kataloguose.

http://3milliondogs.com/blog-assets-two/2013/12/Very-Calm-Dog.jpg

Niekada neatidarykite automobilio lango ar durų, kai jūsų šuo yra nesulaikomas. Daug šunų buvo prarasta poilsio stotelėse, nesulaikius jų pro atvirą automobilį.

Dažnai sustokite ir pasivaikščiokite su savo augintiniu.

Užtamsinkte užpakalinį ir šoninius automobilio langus.

Įsitikinkite, kad jūsų oro kondicionierius tinkamai veikia ir naudokite jį vairuojant.

http://www.lifelearn-cliented.com/cms/resources/body/4862/air_and_car_travel_in_dogs__behavior_and_training.jpg

Neleiskite, kad jūsų šuo iškištų galvą per langą. Prekyboje galite rasti specialių tinklelių, skirtų uždengti atvirą langą ir taip apsaugoti savo augintinio akis nuo stipraus vėjo.

Calendar is loading...