Lithuania United Kingdom Russian

Keliautojų patarimai keliaujantiems

 1. Nebijokite. Baimė dažnai neleidžia patirti pačių gražiausių akimirkų. Nebijokite, jūs ne pirmas ir ne paskutinis keliautojas. Juk nekeliaujate į dar nepažintas žemes. Jūs lygiai taip pat galite keliauti visur kaip ir kiti žmonės.
 2. Nepasikliaukite vien turistų knygutėmis. Geriausia kontaktuoti su vietiniais gyventojais, kadangi turstiniai žemėlapiai ir brošiūrėliais dažniausiai nėra atnaujinami ir geriausius vietos restoranus, pramogas bei kelius žino ten gyvenantys žmonės.
 1. Keliaukite lėtai. Dažnai žmonės stengiasi kuo daugiau pamatyti per trumpesnį laiką ir poto gailisi, kad to nedarė lėčiau. Geriau pažinsite vietos kultūrą, jei leisite sau vieną atostogų dieną ramiai praleisti vietiniame parke ar stebint vietinius žmones.
 2. Rinkite žmonių kontaktus. Facebook ir el.paštas palengvina darbą. Nepameskite vietinių žmonių, su kuriais susipažinote kontaktų, jie gali praversti ateityje, nepalikite to vien kaip prisiminimo.
 3. Jums nereikia imti daug „bagažo“. Kuo lengvesnė kuprinė – tuo lengviau keliausite.
 4. Turėkite telefoną. Taip galėsite palaikyti ryšį su vietiniais gyventojais.
 5. Visko neplanuokite. Leiskite atostogoms ir kelionei plaukti sava vaga, nestresuokite poilsio metu. Dažniausiai viską suplanavus iki smulkmenų, žmonės patiria nerimą ir bando žūtbūt viską suspėti..
 6. Turėkite papildomų pinigų. Jie visuomet pravers nenumatytoje situacijoje.
 7. Nebūkite drovūs. Visuomet baisu, ką žmonėws pagalvos, tačiau bendravimas dažniausiai atneša šiltus prisi minimus. Kartais užtanka pasisveikinti.
 8. Būkite pasiruošęs nuotykiams. Nebijokite rizikuoti, išbandykite naujus dalykus, nesigailėsite, jog patyrėte ko anksčiau negalėjote išbandyti.
 9. Nepamirškite, jog visuomet galite grįžti namo, jei jums nesmagi kelionė ar lūkesčiai nebuvo patenkinti. Geriau surizikuoti ir nusivilti, nei iš viso nebandyti.
 10. Galite keliauti vienas. Iš tikrųjų, jūs nebūsite vienas. Daugelis keliautojų turi savo tinklus, jie padeda, pataria ir savo lankomoje vietoje galite rasti jau pažįstamą žmogų, prieš tai suradus kontaktus internete.
Calendar is loading...