Lithuania United Kingdom Russian

Kaip elgtis viešbutyje – keletas patarimų:

Nesitikėkite ir nereikalaukite kompensacijos. Yra situacijų, kuriose galite tikėtis kompensacijos, pavyzdžiui, jei jūsų kambarys negali būti apgyvendintas arba yra įvykęs nenumatytas įvykis kambaryje. Bet jei jūs tik jaučiatės nusipelnę geresnio varianto, verčiau neieškokite kaltininko. Viešbučiai dažniausiai turi perpildytus kambarių užsakymus, tam atvejui, jei svečiai neatvyktų, todėl jie būtinai ras kuo užpildyti kambarį, jei jo atsisakysite.

viesbutis

Kambarių tvarkytojos yra žmonės, kuriems mokami pinigai už lovos ir vonios kambario sutvarkymą bei šiukšlių išnešimą. Būkite malonūs su šiais žmonėmis. Pasistenkite, nepalikti kliūčių paviršių valymui ar praėjimui, meskite šiukšles į konteinerius, laikykitės viešbučio politikos dėl rankšluosčių.

Ir nepalikite vertingų dokumentų ar daiktų kambaryje.

Nenaudokite debetinių kortelių vietoj kreditinių. Dažnai viešbučiui reikalingas depozitas apsaugai nuo sukčiavimo, šią pinigų sumą jūs atgausite, tačiau mokant debetine kortele, tai gali kiek supainioti jūsų biudžetą. Todėl patarimas – mokėkite kreditine kortele, kai tik įmanoma.

Nesitikėkite ankstyvo atvykimo ir vėlyvo išvykimo laiko. Šis laikas skirtas tvarkymui bei inventoriaus pataisymui esant reikalui, kol atvyks kitas svečias. Dažniausiai užtrunka keleta valandų. Taigi, jei nesate nuolatinis klientas, viešbutis nėra iš esmės tuščias, arba jūsų viešnagė nėra mėnesio laiko, laikykitės šio tvarkaraščio. Dauguma vietų savo bagažą galėsite palikti saugojimo kambaryje, siekiant sumažinti jūsų nepatogumą.

viesbutis3

Mini barą palikite tik nenumatytiems atvejams. Juose prekės yra brangios. Dabar pasitaiko mini barų su automatiniais jutikliais, kurie nuskaičiuoja pinigus jums paėmus daiktus iš mini baro. Siūlome būti atidiems.

Nesinaudokite viskuo kas yra nemokama. Tuoletinis popierius, rašikliai ir popierius neturėtų kainuoti. Tačiau jūs negalite prisiimti rankšluosčių, chalatų, šlepečių, pagalvės, patalynės, pakabų, peleninių ar virdulių. Kai kurie daiktai, tokie kaip žvakės, gali būti pažymėti signalizacija. Todėl siūlome neimti daiktų, kurie išties jums nepriklauso.

viesbutis2

Nekaltinkite viešbučio dėl blogo oro. Taip pat dėl įvykusių nenumatytų įvykių aplink. Visuomet prieš atvykdami patys atlikite paiešką internete apie galimas oro permainas ar įvykius apylinkėse.

Atsidėkokite. Personalas stengiasi, kad jūsų viešnagė praeitų sklandžiai ir maloniai, todėl kiekviena pagalba nusipelno mažo atsidėkojimo.

Nesitikėkite, jog visi spręs jūsų problemą. Jeigu jūs kreipėtės dėl problemos į vieną iš viešbučio darbuotojų, nesitikėkite, jog visi bus apie tai informuoti. Kiekvienas turi savo darbą ir nebūtinai žinos apie jūsų problemą. Žmogus, kuriam pasakysite dažniausiai spręs ją čia ir dabar.

doublespace architectural photography toronto montreal ottawa

Calendar is loading...