Lithuania United Kingdom Russian

5 patarimai, jei lyja per atostogas

rainy_holiday

  • Pirmiausia priimkite faktą ir juo pasidžiaukite. Drėgnas, lietingas oras slepia ne mažiau grožio nei saulėtos dienos. Debesuota dulksna žalumą tik paryškina, o spalvotos gėlės išnyra po lietaus. Gamtos grožiui nėra ribų. Nepamirškite lietsargio, guminių batelių ir fotoaparato.
  • Bendraukite su vietiniais. Ko gero, lietingas oras ne pirmą kartą pasitaiko Jūsų lankomoje vietovėje. Gyvenimas lietui lyjant nesustoja. Galite klausti vietinių, ką jie paprastai veikia lietingomis dienomis, kokiomis pramogomis užsiima, ką aplanko. Kelionių socialiniai tinklalapiai siūlo bendrauti su vietiniais gyventojais naudojantis tokiais puslapiais kaip vayable.com. Čia galima atrasti pažintis su žmonėmis, kurie padės orientuotis atvykus, ar tiesiog bus smagi kompanija pietaujant. Žmonės nusiteikę padėti Jums atrasti savo apylinkių žavesį.
  • Pasimėgaukite SPA. Lietinga diena puikiai tinka tokiai pramogai. Galite pasimėgauti masažu, garine pirtimi ar baseinu. Praleiskite ilgai lauktą dieną, atpalaiduodami kūną ir sielą.

rainy-day-bike-ride

  • Pasinaudokite automobiliu ir pirmyn į kelionę aplink apylinkes. Peržiūrėję orų prognoze nuvykite į mažiausiai lietingą regioną. Atradę sausesnę vietą, galėsite surengti pikniką gamtoje. Kelionė automobiliu skirta ištyrinėti aplinkinius kelius, suskaičiuoti vaivorykštes ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
  • Visiškai pasimėgauti lietingu oru galėsite tuomet, kai išsimaudysite vandens telkinyje po lietumi.
Calendar is loading...